logo
  • برج مسکونی شیان
  • مهندسین مشاور آکام طرح تکوین
  • فست فود قیطریه
  • رستوران صفا
 
 
ثبت نام
فراموشی رمز عبور
ویلای نورد در هلند ؛ نورپردازی های شاخص فضاییگروه دی پی ال، طراحی ویلای نورد بارابانت در هلند را به اتمام رسانده است. با ارائه ی تلفیقی از تجربه و تکنولوژی، و استفاده از تمامی ویژگی های نورپردازی، این طراحی با تاکید بر سبک معماری معاصر این ساختمان مسکونی، تنظیم گشته و برنامه ریزی شده است.

انتخاب آگاهانه ی ال ای دی هایی با نور غیر مستقیم، خطوط حجم و نمای خارجی را برجسته نموده است. همزمان، با بهره گیری از نورپردازی های جانبی و ایجاد یک اثر فضاساز در دکوراسیون داخلی، این توهم برای بیننده به وجود می آید که ستون های سه بعدی ای از جنس نور می بیند. با تلفیق رنگ های سرد و گرم در سراسر خانه، ترکیب این هنر و متريال های طبیعی، برجسته تر گشته است.

در مکان های ضروری، با در نظر گرفتن رنگ های گرم در دکوراسیون، احساس آرامش در فضاهای باز ایجاد شده است. یک محیط سلامتی و آرامش با طراحی اسپا و فضای بدنسازی شکل گرفته است که به واسطه ی تنالیته هایی از رنگ آبی که در میان گیاهان می درخشد، ترکیبی از طبیعت و آب ایجاد شده است.

با مخلوطی از رنگ های سرد و گرم در سراسر خانه، ترکیب دولت از هنر، و مواد طبیعی برجسته می شوند. آنها گرما را به مکان های که در آن لازم است، ایجاد مناطق راحت در فضای باز. به عنوان مثال، یک محیط زیست سالم و آرامش بخش است که در داخل آبگرم و تناسب اندام مناطق از خانه از طریق لهجه ها از آبی که از طریق گیاهان درخشش توسعه، آوردن طبیعت و آب با هم.

نماهای خارجی


نماهای خارجی


نماهای خارجی


فضاهای داخلی


فضاهای داخلی


فضاهای داخلی


نورپردازی فضاهای داخلی


فضاهای داخلی


فضاهای داخلی


فضاهای داخلی


دید عمومی به ساختمانکامنت ها:
نام:
نام خانوادگی:
پیغام:*
کد امنیتی:
 
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت
sanadata